KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14964113
nr 1496 4113
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 41/360. Bildmått: 27x31cm, yttermått inklusive ram: 45x50cm
måndag 17 oktober 2022
kl 19:50:51
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg